Balsam Jerozolimski Bonifratrow Sklad

Likier „Benedyktynka od siedmiu boleści", balsamy: „Kapucyński” i „Jerozolimski” czy mieszanki ziołowe ojca Klimuszki, to tylko niektóre z częstych produktów leczniczych, opartych na tradycyjnych recepturach klasztornych. Balsam Jerozolimski na gardło dokonany w trosce normalne funkcjonowanie gardła. Był sobie Balsam Jerozolimski, polecany przez znawczynię i praktykantkę owych ziół, ponoć absolutnie skuteczny przy infekcji dróg oddechowych. zioła ojca grzegorza sroki : zatok, gardła, oskrzeli. Posiadamy maści i balsamy rozgrzewające na stawy i kręgosłup oraz mazidła chłodzące na mięśnie.

Istniał wtedy dodatkowo okres, gdy balsam stawał się jeszcze bardziej rozcieńczony i wypychany nie ale w małych, ale oraz szybkich butelkach. Balsam Jerozolimski Forte to syrop unikatowej, zakonnej recepturze, który formuje się z 11 staranie wybranych i wyselekcjonowanych ziół wzbogaconych witaminą C. BALSAM JEROZOLIMSKI należy stosować 3 razy dziennie po 30-40 kropli na cukier lub wodę.

Nie brakuje tu a takich rarytasów jak nalewka benedyktyńska, balsam kapucyński i jerozolimski czy inne mieszanki ziół, których zapach wita gości teraz w zakresu. Bliżsi i dalsi bliscy i znajomi te w przeważającej liczbie wynieśli spore korzyści z kuracji balsamem, ale jednak największe efekty zapewne istniałoby na dotąd chorowitych dzieciach (i dużych i - widzę po sobie).

Składniki: Sacharoza, woda, miód, Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt złożony z: kwiatu bzu czarnego (Sambuci flos), kwiatu lipy (Tiliae flos), kwiatu dziewanny (Verbasci flos), kwiatu rumianku (Matricariae flos), plechy porostu islandzkiego (Lichen islandicus), ziela tymianku (Thymi herba) oraz ziela melisy (Melissae herba), wyciąg z produktów bzu czarnego (Sambuci fructus), wyciąg z korzenia prawoślazu (Altheae radix), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu.

Skład balsamu Jerozolimskiego: Sacharoza, woda, miód, Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt złożony z: kwiatu bzu czarnego, kwiatu lipy, kwiatu dziewanny, kwiatu rumianku, plechy porostu islandzkiego, ziela tymianku oraz ziela melisy, wyciąg z wyników bzu czarnego, ekstrakt z korzenia prawoślazu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu.